Novinky

Novoroční pozdrav Art of Change

Uplynulý rok jsme uzavřeli tento týden spolu s našimi klienty na novoročním večírku a nyní je čas na malé ohlédnutí. Jaký byl náš rok 2018? Podívejte se

Spiritualita všedního dne ve druhém poločase

Koncept smyslu, momentálně na vzestupu v pracovním prostředí, není nový. Japonský výraz ikigai nebo v Kostarice používaný „plan de vida“ znamenají v překladu „proč se ráno probouzím“, odkazují na téma smyslu a korelují s dlouhověkostí a spokojeností v životě.

Večer na téma Zdraví ve druhém poločase

Po prázdninové přestávce se opět sešli v Art of Change zájemci na večerní přednášce z cyklu Umění druhého poločasu. Tématu Zdraví se věnovala MUDr. Ing. Tereza Hodycová, která se zabývá celostním zdravotním poradenstvím.

Zdraví ve druhém poločase – 4. 10. 2018

Přijměte pozvání na čtvrtý večer o Umění druhého poločasu, jehož tématem bude ZDRAVÍ. Zdraví je mnohem více než absence nemoci. Jak se cítit dobře ve svém těle a mít chuť do nových aktivit?

Efektivní rozhodování v novém

Náš workshop Umění efektivního rozhodování baví nás i klienty a termíny kurzů se rychle plní. Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit nové webové

Historie pokeru

Jako to často u zajímavých historických artefaktů bývá, rovněž u pokeru zůstávají jeho počátky do jisté míry zahaleny tajemstvím. Některé prameny dokonce dovozují prapůvod této

Pozvánka: Umění efektivního rozhodování 28. 8. 2018

Rozhodování pod tlakem, s omezeným množstvím informací, v konkurenčním prostředí. Racionální argumenty, emoce a intuice. Zveme manažery a obchodníky na otevřený workshop, kde zjistíte víc o tom, jak se rozhodujete. A to při hře pokeru.

Oslavili jsme závěr mezinárodního projektu

Společně s klientem, Atlas Copco, jsme oslavili závěr mezinárodního projektu: téměř rok intenzivní práce na rozvoji manažerských a leadership dovedností, mnoho hodin tréninků, cvičení a koučování.