Efektivní rozhodování

  • Co má společného manažer a profesionální hráč pokeru?
  • Víte, kolik rozhodnutí dělá průměrný manažer denně?
  • Jak se dá propojit učení s karetní hrou?
  • Co se naučím během takového workshopu u hracího stolu?

Úspěšný leader či obchodník potřebuje velmi podobné (či dokonce stejné!) dovednosti jako profesionální hráč pokeru. Pokerový stůl je trh, kde hráči – stejně jako firmy – usilují o úspěch s maximálním využitím svých schopností, zdrojů a omezených informací, které mají k dispozici. Sledují, jak se zachovají ostatní hráči, kteří jsou jejich konkurenty.

Leadeři, obchodní manažeři a obchodníci, stejně jako hráči pokeru, čelí velmi podobnému typu obtíží ve své „práci“. Jejich cesta k úspěchu a dosažení cílů využívá obdobných principů a to znamená, že jejich způsoby rozhodování jsou velmi podobné!

Během celodenního kurzu rozhodování pro obchodníky a manažery workshopu se účastníci naučí hrát nejpopulárnější strategickou karetní hru, Texas Hold’em Poker. Porozumí strategiím, které využívají profesionální hráči pokeru, a zaměří se na jejich uplatnění ve své profesi. Vše se děje formou hry a následné reflexe na vlastní chování a rozhodování. Velkým přínosem bývá schopnost zmírnit vliv emocí a rutiny v rozhodovacích procesech, kde je to žádoucí.

Hra je s námi už od velmi útlého dětství, jde o nejpřirozenější způsob učení. Hraním objevujeme svět. Proto moderní vzdělávání a rozvoj využívá tzv. gamifikace, učení hrou. 

LETÁK KE STAŽENÍ

Stáhněte si leták s dalšími informacemi o tomto programu

VÍCE INFORMACÍ

naleznete na stránkách našeho partnera
 ActionLab