Kveta ráda spojuje lidi a vytváří prostředí pro výměnu zkušeností. Jako trenér, kouč, mentor a facilitátor pomáhá druhým v tom, aby v dnešním vysokém životním tempu dokázali najít způsob, motivaci a energii k naplňování svých životních priorit.

Kveta se věnuje rozvoji lidí více než 10 let. Primárně se zaměřuje na rozvojové programy šité na míru, facilitaci workshopů a koučování v anglickém a slovenském jazyce. Kveta je bývalá profesionální basketbalistka a členka slovenského juniorského národního družstva. Velkou část svého života žila v USA, kde se učila skloubit studium na prestižní soukromé univerzitě, práci a aktivní sportování. Vystudovala Southern Methodist University v Texasu se zaměřením na obecný obchod a management a následně v roce 2002 získala titul MBA z University of Hawaii. Po návratu zpět do Evropy pracovala 15 let v nadnárodní společnosti, kde měla možnost projít různá oddělení a manažerské pozice zejména v oblasti sales a HR.

Během své kariéry vedla tým administrativní podpory, zastávala pozici projektového manažera, jakož i manažera pro rozvoj. Při vzniku nové operační jednotky Coca-Cola ČR a SR byla členkou vrcholového manažerského týmu s odpovědností za implementaci nového systému řízení výkonnosti a komunikace. Její poslední role byla Commercial capability development manažer, kde vedla tým 10 obchodních trenérů a procesních manažerů pro oblast obchodu a marketingu. Dnes Kveta pracuje jako nezávislý trenér a kouč.

Čas a energii věnuje i dobrovolným aktivitám. Je součástí organizačního týmu konferencí TEDx Prague, kde pomáhá šířit do světa jedinečné myšlenky a jako mentor pomáhá dalším ženám v rámci programu Equilibrium přes British Chamber of Commerce.

Profesní certifikované vzdělání:

 


PROFIL A ZKUŠENOSTI

na portálu LinkedIn