Trenér, kouč a konzultant, který uplatňuje svoje schopnosti a možnosti v právě uvedeném pořadí a přitom s ohledem na potřeby a přání trénovaných, koučovaných a konzultujících.

Hynek Glos je trenérem a koučem od roku 2006. V současné době působí jako nezávislý konzultant. Nejčastěji se věnuje rozvoji zaměstnanců společností ve farmaceutickém, telekomunikačním a průmyslovém sektoru. Soustředí se na oblast rozvoje prodejních, vyjednávacích, komunikačních a manažerských dovedností.

Od roku 2012 spolupracuje se společností Art of Change – původně na široce pojatém projektu Creating Clients Values pro společnost Telefonica, později v oblasti rozvoje manažerských, týmových a prodejních dovedností pro další zákazníky: Česká pojišťovna, Home Credit, GlaxoSmithKline, Siemens.

Znalosti, odbornost a zkušenosti v oblasti tréninku, koučinku a rozvoje lidí získával z mnoha zdrojů. V první řadě se jedná o Krauthammer Univerzitu v německém Grassau. Dalším zdrojem je praktická tréninková a koučinková činnost. A v neposlední řadě je zdrojem i jeho studium na pražské psychoterapeutické fakultě (PPF) při PVŠPS.

Kromě českého jazyka je Hynkovým komunikačním jazykem též angličtina a ruština.

Profesní certifikované vzdělání:

 


PROFIL A ZKUŠENOSTI

na portálu LinkedIn