Věnuje se oblasti vedení a rozvoje lidí, organizačního rozvoje, řízení obchodu a samotného obchodního procesu, celkové klientské zkušenosti, ale i „prostému přežití manažera“ a udržitelnému dosahování výsledků ve firemním prostoru i mimo něj.

Spolupráce s Art of Change začala v roce 2015 zejména na projektech se zaměřením na obchodní procesy a týmy a v spolupráci s partnerem Art of Change, společností Imparta.

Dušan Šemrinec vystudoval informační technologie na Fakultě hospodářské informatiky Ekonomické univerzity v Bratislavě. Kromě toho strávil studiem dva semestry ve Spojených státech. Absolvoval také základní výcvik kouče, který pak prohloubil zejména ve své manažerské praxi.

Baví ho pomáhat k úspěchu lidem kolem sebe, přinášet zlepšení nebo inspiraci do práce a života. Kromě své rodiny rád tráví čas focením a různými technologiemi.

Zkušenosti získal jako konzultant a kouč v menších tréninkových firmách a potom ve společnostech Opel, Raytheon a ING/NN. Byl odpovědný za vedení pobočky pro ČR/SR, zastával pozici ředitele strategie obchodu pojišťovny pro Českou a Slovenskou republiku, byl obchodním ředitelem interní sítě o velikosti 600 lidí, vedl oddělení lidských zdrojů pro obchod. V ING byl rovněž součástí česko-slovenského i evropského talent programu.

Preferuje řešení „nelineárních“ úkolů, ke kterým přistupuje bez předsudků a připravených šablon. Se svým partnerem řeší oblasti, které potřebují zlepšení, důvody k těmto zlepšením a následně také cílový stav, kterého chtějí dosáhnout. Společně s nimi hledá jejich vlastní unikátní cestu k dosažení cílů. Koučování vnímá jako podporu koučovaného na cestě k úspěchu.

Konzultace směřuje do oblasti vedení a rozvoje lidí, organizačního rozvoje, řízení obchodu a samotného obchodního procesu, celkové klientské zkušenosti, ale i do „prostého přežití manažera“ a udržitelného dosahování výsledků ve firemním prostoru.
Konzultacím, koučování a tréninku se profesionálně věnoval v letech 2004-2006 a aktuálně od roku 2015. Má přes 200 odkoučovaných hodin. Konzultace i koučink realizuje ve slovenštině a angličtině.

Profesní certifikované vzdělání:

 


PROFIL A ZKUŠENOSTI

na portálu LinkedIn