„Jaké hodnoty jsou pro vás důležité ve druhém poločasu?“ Většina lidí na tuto otázku odpovídá „zdraví“. Nejde jen o to být fit a ve formě, ale spíše mít se dobře. Zdraví je víc než absence nemoci. A ve druhém poločasu věnujeme této oblasti více pozornosti než dřív.

Dotkneme se nejen postojů ke zdraví, ale více prozkoumáme syndrom vyhoření a ztrátu chuti k aktivnímu životu. Odpočítávání zbývajících let do důchodu nebo skepse z toho, že se vše stále dokola opakuje – to všechno jsou signály toho, že váš druhý poločas si zaslouží změnu náhledu.

Jak se bránit vyhoření? Je to reakce na dlouhodobý stres nebo něco jiného? Jak se tohoto pocitu zbavit a opět najít zájem a chuť do práce?

Zdroj: LinkedIn Tereza Hodycová

Večerem nás provede lékařka a terapeutka Tereza Hodycová, lektorka kurzů i konzultantka v oblasti psychosomatiky, zdravotní prevence, celostního zdraví, životního stylu, mírnění stresového přetížení nebo průvodcovství v nemoci. Lidské zdraví pro ni vždy bylo středem zájmu, a tak na něj šla z různých stran – jako lékařka, manažerka farmaceutické firmy, lektorka kognitivně behaviorální skupinové terapie obezity, podnikatelka a lektorka seminářů prevence civilizačních onemocnění nebo psychosomatická terapeutka.

 

Přijměte pozvání na čtvrtý večer o Umění druhého poločasu:

Kde: prostory Art Of Change
Myslíkova 32, Praha 2, zvonek na domě
Kdy: 4. 10. 2018, 18:00- 20:30
Přihlášení: pozvanka@artofchange.cz
Cena: 400 Kč
Pro prvních 7 účastníků, kteří se zaregistrují, je cena pouze 300 Kč. Večera se můžete zúčastnit i bez registrace.

Krátké reportáže z minulých setkání si můžete přečíst tady.