Mnoho lidí uvádí finance jako jeden z důležitých aspektů při plánování druhého poloviny života. Nejasno v této oblasti bývá jednou z největších překážek pro to, aby lidé dělali to, co skutečně chtějí. Proto jsme vybrali finance v druhém poločasu jako téma našeho příštího setkání. A taky zkušenou a zajímavou průvodkyni Evu Krhovskou.

Eva je původem strojařka, během své kariéry se věnovala účetnictví a potřeba být s lidmi ji přivedla k finančnímu poradenství. To vše propojuje s poznatky z výcviku koučování, přidává své logické myšlení a schopnost analýzy tak, aby vytvořila co největší hodnotu pro klienta. Sama říká: „Vedu semináře finanční gramotnosti od základních škol až po seniory. Posluchačům ukazuji zákonitosti finančního trhu a hledám s nimi cesty, jak finance získat na svoji stranu. Abychom nebyli jejich otroky, ale aby ony sloužily nám.“

A k druhému poločasu dodává: “Když jsem byla mladá, často jsem slýchala větu: “Mládí v ****** a do důchodu daleko” – vnímala jsem to jako určitý povzdech, ale přiznám se, moc jsem to nechápala. Prošla léta a dnes už vím: S dětmi mlátí puberta nebo se vydávají na svoji vlastní cestu, rodiče začínají mít zdravotní potíže a my jsme již v osobním i profesním životě leccos zažili a přemýšlíme, co by bylo pro nás nejlepší“.
V rámci cyklu Umění druhého poločasu vás Eva provede tématem financí. Zaměříme se na to:

Přijměte pozvání na třetí večer o Umění druhého poločasu:
Kde: prostory Art Of Change
Myslíkova 32, Praha 2, zvonek na domě
Kdy: 14.6. 2018, 18:00- 20:30
Přihlášení: pozvanka@artofchange.cz
Cena: 400 Kč
Pro prvních 7 účastníků, kteří se zaregistrují, je cena pouze 300 Kč. Večera se můžete zúčastnit i bez registrace.

 

Krátké reportáže z minulých setkání: