Sales v dobách COVID-19 – průzkum a inspirace

Víme, že řada z vás hledá možnosti, jak vhodným způsobem zůstat v kontaktu s klienty a jak udržet energii v obchodních týmech. Možná také přemýšlíte nad tím, co tato situace způsobí ve vaší práci do budoucna.

V Art of Change jsme se rozhodli, že v této náročné situaci přispějeme a pomůžeme tím, co známe a v čem jsme dobří. A proto vám přinášíme prostor na sdílení toho, co funguje, na vzájemnou inspiraci a nacházení odpovědí na vaše otázky. Připravili jsme průzkum Sales v dobách COVID-19, který obsahuje otázky týkající se aktuálního stavu a blízké budoucnosti. Vyplněním průzkumu se zapojíte do tohoto česko-slovenského sdílení a najdete inspiraci pro vaši práci.

Průzkum má formu on-line dotazníku „Sales v dobách Covid19 – sdílení a inspirace“ a obsahuje otázky týkající se aktuálního stavu a blízké budoucnosti. Vyplnění dotazníku Vám zabere cca 15 minut. Vaše komentáře budou zaznamenány přesně tak, jak je napíšete. Z vašich odpovědí zpracujeme souhrnnou zprávu, kterou poskytneme zdarma všem respondentům.

Pokud máte zájem zapojit se, napište nám na partner@artofchange.cz, obratem vám pošleme přístup.

Předem děkujeme za zájem a váš čas, těšíme se na odpovědi.