„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“
– Albert Einstein

„Podnikání je soutěž a jakákoliv soutěž na vysoké úrovni je téměř výhradně hrou, která se hraje hlavou.“
– Mark Hume McCormac

Zveme manažery a obchodníky na otevřený workshop

kdy: 20. 3. 2018, 9:00 – 18:00
kde: Art of Change (Myslíkova 32, Praha)
cena: 8 600 Kč + DPH

Poker v pracovním životě

Úspěšný leader či obchodník potřebuje velmi podobné (či dokonce stejné!) dovednosti jako profesionální hráč pokeru. Pokerový stůl je trh, kde hráči – stejně jako firmy – usilují o úspěch s maximálním využitím svých schopností, zdrojů a omezených informací, které mají k dispozici. Sledují, jak se zachovají ostatní hráči, kteří jsou jejich konkurenty…

Leadeři, obchodní manažeři a obchodníci, stejně jako hráči pokeru, čelí velmi podobnému typu obtíží ve své „práci“. Jejich cesta k úspěchu a dosažení cílů využívá obdobných principů a to znamená, že jejich způsoby rozhodování jsou velmi podobné!

Poker na workshopu

Během workshopu se účastníci naučí hrát nejpopulárnější strategickou karetní hru, Texas Hold’em Poker. Porozumí strategiím, které využívají profesionální hráči pokeru a zaměří se na jejich uplatnění ve své profesi. Vše se děje formou hry a následné reflexe na vlastní chování a rozhodování. Velkým přínosem bývá schopnost zmírnit vliv emocí a rutiny v rozhodovacích procesech, kde je to žádoucí.

Hra je s námi už od velmi útlého dětství, jde o nejpřirozenější způsob učení. Hraním objevujeme svět. Proto moderní vzdělávání a rozvoj využívá tzv. gamifikace, učení hrou.

poker

Hlavní témata

Rozvíjené kompetence

teorie 25 % / praxe 75 %

Leták ke stažení

ico-kontakt
Chcete si zahrát poker na workshopu nebo se na něco zeptat?
Napište nám nebo zavolejte.

Zeptejte se anebo se rovnou přihlaste