Umění druhého poločasu – Jak zvládat změny v druhé polovině života?

Hledání pevného bodu na základě poznatků o lidském mozku

 
POZOR!
Přesouváme toto setkání Umění druhého poločasu na únor. Pokud jste se k nám chystali, omlouváme se. V příštím roce se uvidíme 17. ledna.

 

Přednáší Petr Kadlec, přední český odborník na aplikaci současných neurověd v denním životě, poradce top managementu a certifikovaný kouč.

Změnám se dnes vyhnout nelze a každá změna nás nějakým způsobem vyzkouší a posune.

Co nám může pomoci změny zvládat „ve zdraví“ a nalézt bezpečnější cestu životem?

Budeme společně přemýšlet, jakým způsobem se můžeme co nejlépe vybavit na zvládání změn a jak najít pevné body, o které se můžeme opřít, ať jste manažer, zaměstnanec, učitel nebo rodič. Čerpat budeme z vlastních zkušeností, které získáváme sami se sebou i při soužití s dalšími lidmi. K tomu přidáme inspiraci z poznatků současných neurověd o principech fungování mozku, které můžeme využít pro vlastní prospěch.


Petr Kadlec je konzultant a kouč, odborník na aplikaci současných neurověd v denním životě. Věnuje se možnostem využití nových poznatků o lidském mozku do manažerské praxe i do denního života každého z nás. Původně je informatik s 15ti letou praxí budování počítačových systémů, kde získal schopnost vidět věci v širokých souvislostech i vnitřních vazbách.

Zaměřuje se na rozvoj jednotlivců i týmů v organizacích cestou koučinku, mentorinku a podpory učení. Hlavní oblastí jeho pozornosti je vnitřní motivace, jako náš zdroj aktivity a energie k rozvoji, a role komunikace a vztahů pro její udržení i v nejobtížnějším období našich životů – v období změn a ztráty jistot.

 

Přijměte pozvání na další večerní setkání z cyklu Umění druhého poločasu.

Kde: prostory Art Of Change
Myslíkova 32, Praha 2, zvonek na domě
Kdy: 5. 12. 2018, 18:00 – 20:30
Přihlášení: pozvanka@artofchange.cz
Cena: 400 Kč
Pro prvních 7 účastníků, kteří se zaregistrují, je cena pouze 300 Kč. Večera se můžete zúčastnit i bez registrace.

Přečtěte si krátké reportáže z minulých setkání: