fbpx
17.2.2016

KOUČINK A MENTORINK – INDIVIDUÁLNÍ A TÝMOVÝ

Co koučink přináší koučovaným a jak se to pozná?

Čemu v Art of Change říkáme profesionální koučování?

Proč doplňovat formální vzdělávání o koučink či mentorink?

V Art of Change jsme velcí fandové a podporovatelé koučinku a mentoringu. Koučové Art of Change jsou certifikováni na profesionální úrovni a toto vzdělání propojují s vlastní manažerskou a obchodní praxí v nadnárodních společnostech. To obvykle tvoří dobrý základ pro vytváření partnerských vztahů, které jsou v koučování a mentorinku žádoucím základem pro dosahování výsledků.
Koučink vnímáme jako individuální cestu k naplnění potenciálu člověka a jeden z nejefektivnějších způsobu osobního a profesního rozvoje. Profesionální koučování přináší spoustu užitečných výhod:

  • nové perspektivy a nadhled k osobním či profesním výzvám,
  • odvahu pouštět se do nových věcí a opouštět ty staré,
  • sebedůvěra a větší jistota v rozhodování,
  • vyšší spokojenost v mezilidských vztazích,
  • osobní spokojenost a více radosti do života,
  • vyšší produktivita a schopnost dosahovat výsledků.

Profesionální koučování umožňuje efektivnější učení, ale také pomáhá jasně definovat na budoucnost zaměřené cíle a vytvářet závazky s konkrétními výstupy. Naprostá většina firem (86%), které investovaly do koučování, tvrdí, že jejich investice se jim vždy přinejmenším vrátila (Zdroj: ICF Global Coaching Client Study, zpracováno PriceWaterhouseCoopers).

Koučink v Art of Change má profesionální podobu, naši koučové absolvovali min. 1000 hodin praxe, certifikované vzdělání a mezinárodní profesní zkoušku v úrovni Professional Certified Coach (celosvětově uznávaný systém vzdělávání a certifikace koučů International Coach Federation).

Art of Change též podporuje profesní rozvoj koučů ve spolupráci s českou Chapter International Coach Federation. Každý měsíc se v našich prostorách konají setkání koučů a podporovatelů koučinku pod hlavičkou této globální organizace.

 


ico-kontaktHledáte profesionální kouče?
Chcete se s námi setkat, abyste vyzkoušeli, jak vám spolupráce s koučem sedne?

Kontakt