11.3.2016

DANA FAJMONOVÁ

Psycholožka a zapálená koučka, která ráda rozvíjí u svých klientů management vlastních zdrojů a vedení lidí. A úplně nejraději hledá oblasti za hranicemi komfortu, skryté zdroje, aha-efekty a nové odhodlání.

V Art of Change působí Dana jako kouč, konzultant a lektor.

Vystudovala psychologii na Filosofické fakultě University Karlovy a poté MBA – strategický management na Brno International Business School. Koučovat se učila především od Radvana Bahbouha, se kterým dlouhodobě spolupracovala.

V roce 2002 začala ještě při studiu pracovat pro QED Group, kde vedla tréninky, realizovala Assessment centra, pracovala s psychodiagnostikou. Postupně vedla ve společnosti tým konzultantů a řídila část společnosti, která poskytovala služby HR.

Od roku 2011 pracovala pro Siemens v pozici Head of Leadership & Development, v rámci které měla zodpovědnost za plánování vzdělávání, hodnocení výkonu, talent management, nástupnictví a výběr manažerů na seniorní pozice v rámci celé ČR (10 000 zaměstnanců). V roce 2015 přešla na podobnou manažerskou pozici do Raiffeisenbank. Ve svých manažerských pozicích získala mnoho zkušeností se zaváděním procesů, jejich zjednodušováním a optimalizací tak, aby lépe plnily účel.

Koučování se profesionálně věnuje od roku 2007. Má přes 500 odkoučovaných hodin, koučuje v češtině a angličtině.

Zaměřuje se také na facilitaci práce ve skupině, která má za cíl vytvořit a zavést změnu.

 Profesní certifikované vzdělání:

  • Výcvik v koučování pod vedením Radvana Bahbouha, Ivy Pondělíkové, Nadi Grosamové (80 hodin)
  • Výcvik v psychoterapii zaměřené na tělo (450 hodin) – ČAPZT
  • Akreditace pro interpretaci osobnostních testů HPI, HDS, MVPI

PROFIL A ZKUŠENOSTI

na portálu LinkedIn